جاروبرقی بوش مدل BGL25MON5

قدرت موتور: 600 وات

جنس لوله: کنفی

نوع مخزن زباله: پاکت نوع G

ساخت: آلمان | Made in Germany Germany-Flag-icon

34,000,000 ریال

در انبار موجود نیست

29.5
26
37
3 کیلوگرم
بوش
کرم
8 متر
پاکت نوع G
کنفی
پلاستیکی
3 عدد
برس مبلمان / سری مخصوص درزها / برس مخصوص سطحهای حساس مانند پارکت
MoveOn Mini
600 وات
A
28 کیلو وات ساعت
3.5 لیتر
80 دسی بل
microfilter فیلتر بهداشتی برای خروج هوای پاکیزه
کارایی قابل مقایسه با یک جاروبرقی 2400 وات، با مصرف کم انرژی موتور پیشرفته HiSpin با تیغه های آیرودینامیکی و جریان هوای کالیبره شده برای بهترین مکش گرد و غبار با پایین ترین مصرف انرژی
 • معرفی کامل جاروبرقی 3.5 لیتری بوش مدل BGL25MON5

  HiSpin

  خالقیت و اختراع فناوری های نوین و خاص همواره در درستور کار شرکت آلمانی بوش بوده است به طوریکه تکنولوژی HiSpin در انحاصر این شکرت می باشد. موتور 2400 واتی جاروبرقی بوش BGL25Mono5 مجهز به تکنولوژی HiSpin می باشد. به لطف این تکنولوژی قدرت جذب و مکش بسیار بالایی در کناز مصرف انرژی بسیار پایینی فراهم شده است و این به معنی بهینه سازی قدرتمنند است و نشان از توانایی این شرکت دارد.

  تکنولوژی HiSpin موتور قدرتمند جاروبرقی BGL25Mono5

  PowerProtect

  بسیاری از جاروبرقی ها به محض اینکه کیسه آنها تا نیمه پر شود، از قدرت مکش آنها به شدت کاسته می شود. کیسه جاروبرقی BGL25Mon5 مجهز به نکنولوژی PowerProtect می باشد. بوش در صفحه رسمی این محصول به صراحت العام کرده است که حتی در حالتی که کیسه جاروبرقی تقریبا پر شده باشد، به لطف این تکنولوژی 60 درصد قدرت مکش بیشتری داشته باشد و این در نوع خود بی نظیر می باشد. ناگفته نماند که نوع کیسه جاروبرقی G ALL می باشد.

  تکنولوژی PowerProtect کیسه جاروبرقی BGL25Mon5

  کلاس ها

  پس از بررسی جارو برقی بوش مدل BGL25Mon5 توسط شرکت های معتبر، آمار زیر برای این جاروبرقی پر قدرت به دست آمد:

  • این جاروبرقی در جذب گرد و غبار از روی سطوح سخت همچون سرامیک و پارکت، مجهز به دریفات گرید یا کلاس A شد. به لطف نازل کف حرفه ای آن و همچنین قدرت مکش بالا، جاروبرقی BGL25Mon5 دارای برچسپ جذب گردو غبار A از روی سطوح سخت می باشد.

  • به لطف تکنولوژی HiSpin این جاروبرقی بوش، دارای برچسپ مصرف انرژی A+ می باشد.

  • گرید یا نمره دریافتی در جذب گردو غبار از روی سطوح نرم مانند فرش و موکت D می باشد.

  • این جاروبرقی بوش مجهز به یک فیلتر بهداشتی قابل شستشو است که در جذب گرد و غبار جهت جلوگیری از خروج آن به خارج از جاروبرقی، مجهز به کسب کلاس B شده است.

  قدرت مکش فوق العاده جاروبرقی بوش

  قابلی تنظیم مکش

  اگرچه تکنولوژی HiSPin در کاهش مصرف انرژی جاروبرقی Mon5 بسیار تاثیر گذار می باشد اما سیستم کنترلی میزان مکش نیز از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. روی جاروبرقی کی ولوم الکترونیکی وجود دارد که به وسیله آن می توان بر اساس نوع سطح، قدرت مکش را انتخاب نماییم. این ویژگی موجب استفاده بهینه از جاروبرقی خواهد شد.

  جاروبرقی Mon5 و قابلیت کنترل قدرت مکش

  اقلام همراه

  لوله کنفی به جای لوله خرطومی، یک انقلاب در صنهت تولید جاروبرقی بود. چرا که لوله های کنفی از طول عمر بالایی برخوردار هستند. همچنین لوله های کنفی پیچ نمی خورند. جاروبرقی BGL25Mon5 دارای لوله کنفی می باشد. همچنین برس مخصوص مبلمان، نازل مخصوص درز و مبلمان، نازل مخصوص کف و فرش و لوله تلسکوپی بسیار سبک از دیگر اقلام همراه این جاروبرقی می باشد.

  جاروبرقی BGL25Mon5 و لوله کنفی

  با تشکر از همراهی شما.