ساید بای ساید سامسونگ romano

مجهز به سیستم خنک‌کنندگی سه‌گانه
سیستم سرمایش فلزی
محفظه مخصوص با انتخاب میزان سرمایش
بیشترین ظرفیت (۷۷۰ لیتر و ۳۴ فوت)
دارای سینی استیل جهت انتقال مستقیم به فر
محفظه نگهدارنده گوشت و مرغ و ماهی
محفظه مخصوص مواد غذایی آسیب‌پذیر
مجهز به صفحه نمایش لمسی

420,000,000 ریال

در انبار موجود نیست

135cm
 • سایدبای ساید مدل رومانو

   

  امروزه وجود یخچال فریزر درهر خانه ای به امری ضروری شده است .تولید یخچالهای متنوع با ظرفیت دماوطرح های مختلف در کمپانی سامسونگ وبا تولیدات برجسته وچشمگیر خود توانسته قسمت عمده بازار را به خود اختصاص دهد.

  سامسونگ دوست محیط زیست وحامی مشتری  

   

  صفحه نمایشگر لمسی

  این نوع صفحه نمایش امکان تنظیمات دمای مورد نظر شما را محیا می سازد .پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید اغلبدروسط وسمت چپ یخچال قرار می گیرد وشامل تنظیمات مربوط به دمای یخچال هشدار تعویض فیلتر آب وفیلتر هواوقفل کننده تنظیمات یا قفل کودک می باشد که با فشار دادن و نگه داشتن دکمه لمسی مربوطه به دمای دلخواه خود برسید

  طراحی داخلی زیبا وخردمندانه سامسونگ

  . قفسه های دستگاه از طراحی زیبا و هوشمندانه ایی برخوردار بوده و به شما در مدیریت بهتر چیدمان و جای دادن اقلامی چون بطری وقوطی و...محفظه بزرگتر برای فضای نگهداری بیشتر.این یخچالهای سایدبای ساید سامسونگ با دارا بودن بیشترین ظرفیت (770لیتر)نگرانی شما را از کمبود فضای خالی برطرف ساخته.

  حفظ کیفیت عالی مواد غذایی با قابلیت خنک کننده سه گانه ممکن می شود

  اینک، رهاورددیگر سامسونگ برای شما فناوری خنک کنندگی یخچال هایی است باسیستم خنک کننده سه گانه که هر محفظه را جداگانه خنک می سازد. هوای داخل فریزر خشک و هوای داخل یخچال مرطوب می ماند؛ بنابراین، مواد غذایی کیفیت عالی و اولیه خود را حفظ کند این فناوری حرفه ای وپیشرفته در تمام یخچال وفریزرهای سامسونگ وجود دارد .

  محفظه مخصوص انتخاب میزان سرمایش

  ، کشوی مستقلی است که درون یخچال شما مانند یخچال در یخچال  عمل می کند. کافی است حالت متناسب برای نوع غذایی که در یخچال گذاشته اید را از بین چهار حالت موجود فریز-خنک –تگری –ملایم تنظیم کند. لمس یک دکمه نیاز های منحصربه فرد شما را برآورده می کند .سامسونگ زندگی راآسان طراحی می کند.

  آبسردکن اتوماتیک

  ساید بای ساید سامسونگ با دارا بودن آبسرد کن اتوماتیک نیازهای منحصربه فرد شما را تامین ساخته است


  انرژی A+

  کمترین مصرف انرژی وبیشترین کارایی این یخچالهای سایدبای ساید هزینه های شما را به حداقل می رساند .این سیستم متشکل از یک استیل برروی درب است که مانع هدر رفتن سرماشده وانرژی را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهد.

   

  ابعاد

  ارتفاع 1825میلی لیتر

  عرض 908 میلی لیتر

  عمق871میلی لیتر