ساید بای ساید سامسونگ polaris

فناوری سرمایشی دوقلوی Twin Cooling Plus

مواد غذایی منجمد لذیذ و بدون بو

کاهش مصرف انرژی با کمپرسور اینورتر دیجیتال

تجربه یک خرید اینترنتی مطمئن ولذت بخش تمام آن چیزی است که شما در فروشگاه اینترنتی سام سوت تجربه خواهید کرد

620,000,000 ریال

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

+++A
 • سایدبای ساید مدل polaris

   فروشگاه آنلاین سام سوت بزرگترین وپرفروش ترین فروشگاه اینترنتی حضوری با برندهای روز دنیا

  امروزه وجود یخچال فریزر درهر خانه ای به امری ضروری شده است .تولید یخچالهای متنوع با ظرفیت دماوطرح های مختلف در کمپانی سامسونگ وبا تولیدات برجسته وچشمگیر خود توانسته قسمت عمده بازار را به خود اختصاص دهد.

  سامسونگ دوست محیط زیست وحامی مشتری  

   

  صفحه نمایشگر لمسی

  این نوع صفحه نمایش امکان تنظیمات دمای مورد نظر شما را محیا می سازد .پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید اغلبدروسط وسمت چپ یخچال قرار می گیرد وشامل تنظیمات مربوط به دمای یخچال هشدار تعویض فیلتر آب وفیلتر هواوقفل کننده تنظیمات یا قفل کودک می باشد که با فشار دادن و نگه داشتن دکمه لمسی مربوطه به دمای دلخواه خود برسید

  طراحی داخلی زیبا وخردمندانه سامسونگ

  . قفسه های دستگاه از طراحی زیبا و هوشمندانه ایی برخوردار بوده و به شما در مدیریت بهتر چیدمان و جای دادن اقلامی چون بطری وقوطی و...محفظه بزرگتر برای فضای نگهداری بیشتر.این یخچالهای سایدبای ساید سامسونگ با دارا بودن بیشترین ظرفیت نگرانی شما را از کمبود فضای خالی برطرف ساخته.

  حفظ کیفیت عالی مواد غذایی با قابلیت خنک کننده گانه ممکن می شود

  اینک، رهاورددیگر سامسونگ برای شما فناوری خنک کنندگی یخچال هایی است باسیستم خنک کننده گانه که هر محفظه را جداگانه خنک می سازد. هوای داخل فریزر خشک و هوای داخل یخچال مرطوب می ماند؛ بنابراین، مواد غذایی کیفیت عالی و اولیه خود را حفظ کند این فناوری حرفه ای وپیشرفته در تمام یخچال وفریزرهای سامسونگ وجود دارد .

  محفظه مخصوص انتخاب میزان سرمایش

  ، کشوی مستقلی است که درون یخچال شما مانند یخچال در یخچال  عمل می کند. کافی است حالت متناسب برای نوع غذایی که در یخچال گذاشته اید را از بین چهار حالت موجود فریز-خنک –تگری –ملایم تنظیم کند. لمس یک دکمه نیاز های منحصربه فرد شما را برآورده می کند .سامسونگ زندگی راآسان طراحی می کند.

  آبسردکن اتوماتیک

  ساید بای ساید سامسونگ با دارا بودن آبسرد کن اتوماتیک نیازهای منحصربه فرد شما را تامین ساخته است


  انرژی A+

  کمترین مصرف انرژی وبیشترین کارایی این یخچالهای سایدبای ساید هزینه های شما را به حداقل می رساند .این سیستم متشکل از یک استیل برروی درب است که مانع هدر رفتن سرماشده وانرژی را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهد.

   

  ابعاد

  ارتفاع1774میلی متر

  عرض 912 میلی متر

  عمق972میلی متر

  space maxفضای داخلی با تکنولوژی

  شرکت سامسونگ همواره درصدر شرکت های لوازم خانگی است که خلاقیت ونو آوری را درتمامی لوازم خانگی های خود بکار برده است. نسل جدید یخچال فریزرهای سامسونگ مجهز به فناوری  جدیدی است که خلاقیت را نشان می دهد

  هدف اصلی به وجود آمدن این تکنولوژی، افزایش ظرفیت داخلی یخچال فریزر ها است. اگر زیاد خرید می کنید نباید نگران گنجایش یخچال خود باشید. با داشتن یخچال فریزر سامسونگ مشکل کمبود جا برای افرادی که همواره با عدم ظرفیت یخچال روبرو هستند، برطرف می شود.

  تکنولوژی space max بدون اضافه کردن فضای خارجی به یخچال موجب افزایش فضای داخلی می شود، به طوریکه فضای داخلی جا دار یخچال تا 620 لیتر افزایش پیدا می کند. با افزایش حجم داخلی می توانید خرید های هفتگی خود را به راحتی درون یخچال جای دهید.

  محفظه بار

  شاید برای برخی از افراد استفاده بیش از حد از تکنولوژی های مختلف در طراحی یخچال فریزرها تنها برای برند سازی و محبوبیت در بین عموم مردم باشد، و در مقابل کارایی مطلوبی از آن تکنولوژی دریافت نشود. اما فناوری space max که در یخچال فریزر های سامسونگ تعبیه شده اند در بالاترین کیفیت عملکرد قرار دارند. و نیز موجب کاهش مصرف انرژی و در نتیجه کاهش هزینه های برق مصرفی یخچال می شود.

  می دانید که یخچالهای ساید در ساده ترین حالت دو درب دارند و لی امروزه یخچالهای سه درب و چهار درب هم با طراحی های زیبا و مدرن تولید می شوند. تعداد درب های بیشتر به منظور فضای بیشتر و دسترسی سریع و راحت مورد استفاده قرار می گیرد. هر چه درب های یخچال بیشتر باشد، فضای ذخیره سازی هم بیشتر و دسترسی به مواد غذایی راحت تر خواهد شد. برخی از یخچالها دارای قابلیتی به نام « home bar» هستند که می توان انواع بطری و انواع نوشیدنی را داخل این محفظه قرار داد . هوم بار بر روی درب  قرار دارد و باز کردن این محفظه ، باعث هدررفت انرژی کل یخچال نمی شود

  امکانات کمپرسور اینورتر دیجیتال

  کمپرسور خطی Digitalinverter سامسونگ جریان برق را تنظیم می کند و در مقایسه با مدلهای متداول تا 40% در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. این کمپرسور بر اساس نحوه استفاده مصرف کننده و شرایط محیط، فضای داخلی را به بهترین حالت تنظیم می کند و زمان نگهداری مواد غذایی را افزایش می دهد.

  این عملکرد یخچالهای سامسونگ تولید CO2 را به حداقل می رساند و مزه تازگی غذا را حفظ می کند.

  عملکرد بهینه این کمپرسور باعث می شود تا صدای آن بسیار کم باشد به صورتی که صدای کمپرسورهای Digitalinverter سامسونگ حتی در سکوت شب هم به سختی شنیده می شود.

  یخچال فریزرهای سامسونگ در هر ولتاژ با وجود هر نوسان برق با کمترین میزان مصرف انرژی و به بهترین روش مواد غذایی را تازه نگه می دارند.

   

  Sam soot.

  به منظور ارزش گذاری به مشتریان خود امکان بررسی ومقایسه محصولات ،مطالعه  Sam soot

  بررسی عکس های هر محصول را ایجاد کرده است

  سام سوت نماد اعتماد مشتری