پنکه پارس خزر مدل 4010

  • قابلیت تنظیم ارتفاع:دارد

  • ریموت کنترل:ندارد

  • تایمر:ندارد

  • تجربه یک خرید اینترنتی مطئن ولذت بخش تمام آن چیزی است که شما در فروشگاه اینترنتی سام سوت تجربه خواهید کرد

9,875,000 ریال

در انبار موجود نیست

SAM SOOT

سام سوت به منظور ارزش گذاری به مشتریان خود امکان بررسی ومقایسه محصولات ،مطالعه وبررسی عکس های هرمحصول را ایجاد کرده است

سام سوت نماد اعتماد مشتری

پنکه پارس خزر 4010 از پنکه‌های ایستاده شرکت پارس‌خزر است. این پنکه از چهار پره و پایه‌ای با قابلیت تنظیم ارتفاع بهره می‌برد که می‌تواند یکی از بلندترین پنکه‌های پایه‌دار بازار به شمار آید. تغییر ارتفاع دستگاه به‌سادگی از طریق پیچ تنظیم و بالا و پایین بردن میله استیل پایه میسر می‌شود. کلیدهای تنظیم سرعت تعبیه‌شده روی پایه امکان تنظیم سرعت بر حسب نیاز را به کاربر می‌دهد. موتور این مدل مجهز به فیوز حرارتی است تا دیگر نگران آسیب دیدن موتور در اثر فعالیت طولانی‌مدت دستگاه نباشیم. سرعت عملکرد این مدل هم قابل‌تغییر است تا با توجه به شرایط محیط سرعت آن را کاهش و یا افزایش دهید. قابلیت گردش افقی از دیگر امکاناتی است که به کارایی این دستگاه می‌افزاید. بی‌شک پنکه‌ها همچنان از دستگاه‌های سرمایشی کاربردی و محبوب برای مصرف‌کنندگان مختلف به شمار می‌روند که از مهم‌ترین دلایل آن می‌توان به قابلیت جابجایی آسان و خنک نمودن یک منطقه خاص، و همچنین امکان تنظیم درجه عمودی وزش باد و گردش افقی دستگاه برای بهره‌مندی از برترین عملکرد اشاره کرد. درمجموع طراحی زیبا و مستحکم پنکه پارس خزر 4010 ، موتور مجهز به فیوز حرارتی، و همچنین بهره‌مندی از گواهینامه استاندارد ایمنی و نشان استاندارد اروپایی CE از دیگر مواردی است که نشان از کیفیت و ایمنی این دستگاه دارد و می‌توان آن را گزینه‌ای مطلوب برای استفاده در اماکن مختلف در نظر داشت..

SAM SOOT

پنکه ایستاده 4010 پارس خزر با دارا بودن امکان تنظیم ارتفاع ومجهز به تایمر قابل کنترل وقابلیت جهش باد در4جهت مختلف را دارد .این نوع پنکه دارای کلید لمسی وتنظیم سرعت درسه حالت کند-متوسط-تند را دارد این پنکه نوستالژیک وکلاسیک امکان تنظیم گردش افقی وموتور آن مجهز به فیوز حرارتی است که ایمنی دستگاه را بالا می برد.

SAM SOOT

این نوع پنکه پارس خزر با دارا بودن چرخش سینوسی کارایی این دستگاه را بالا برده وموتور کم مصرف وکم صدای آن هزینه های مصرف انژری را به حداقل رسانده وبا این مشخصات دلخواه طرفدارانش شده است.

 

هدف سام سوت ارزش گذاری به خواسته مشتری است

 

نوع

پنکه ایستاده

رنگ

سفید

تعداد پره

3

 

امکانات فنی

تایمر

5ساعته

کنترل از راه دور

ندارد

نمایشگر دیجیتال

ندارد

قابلیت پیش‌تنظیم

ندارد

چرخش سینوسی

دارد

دیگر امکانات

موتور کم‌مصرف و کم‌صدا